Seb prisijungti. „Smart-ID“ | SEB


mokymai dėl pasirinkimo sandorių

Daugiau Saugumas Nesiųskite el. Suabejoję elektroninės paslaugos ar kompiuterio patikimumu, nutraukite darbą ir nedelsdami praneškite apie tai bankui. Reikalavimai programinei įrangai ir naršyklėms Tam, kad galėtumėte netrukdomai ir saugiai naudotis mūsų internetu teikiamomis paslaugomis, rekomenduojame įdiegti naujausią jūsų pasirinktos programinės įrangos versiją.

birželio sistemos prekyba

Saugokite slaptažodžių generatorius kitiems žmonėms neprieinamose vietose — ne piniginėse, rankinėse ar šalia savo kompiuterio.

Nepraneškite prisijungimo duomenų telefonu, socialiniuose tinkluose, nesiųskite jų paštu ar el. Nepasiduokite psichologiniam spaudimui — neatskleiskite telefonu konfidencialių duomenų, nes niekas neturi teisės to iš Jūsų reikalauti.

Atvykus į pasirinktą SEB banko skyriųreikia: pateikti vieną iš šių asmens tapatybės dokumentų: Lietuvos Respublikos piliečio pasą Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelę užsienio valstybės piliečio pasą Europos Sąjungos šalies, Lichtenšteino ar Šveicarijos asmens tapatybės kortelę leidimą laikinai arba nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje Lietuvos Respublikos užsieniečio pasą Fizinio asmens anketa PDF sudaryti banko sąskaitos tvarkymo sutartį Jeigu kiti asmenys atidaro banko sąskaitą Jūsų vardu, ja galite naudotis iš karto — Jums nereikia atvykti į banką.

Apie tokį bandymą iškart praneškite bankui ir policijai. Neatskleiskite savo paso, asmens tapatybės kortelės ar vairuotojo pažymėjimo duomenų kitiems asmenims, jeigu jie nenurodo aiškaus teisinio pagrindo šiems duomenims rinkti.

„Smart-ID“ lygmenys ir galimybės

Nepraneškite prisijungimo prie interneto banko duomenų telefonu, nesiųskite jų paštu ar el. Bankas niekuomet nereikalauja šios informacijos pateikti minėtais būdais.

akcijų ateities sandorių ir pasirinkimo sandorių pagrindai

Kaip saugiai naršyti po internetą ir naudotis elektroninėmis paslaugomis? Būkite atidūs, kai atveriate el.

Paslaugos internetu verslui | SEB

Ypač tikrinkite nepažįstamų asmenų žinutes elektroninio pašto ir socialinių seb prisijungti paskyrose, kuriose yra nuorodų angl. Niekada nespauskite įtartinų nuorodų.

kaip dabar investuoti į bitcoin

Nesilankykite nepažįstamuose tinklalapiuose — dažniausiai kenksmingos programėlės virusai platinamos el. Nesinaudokite elektroninėmis paslaugomis viešose vietose, jei Jums atrodo, kad esate stebimi, ar kompiuteris kelia įtarimą.

  • Kas nutinka akcijų pasirinkimo sandoriams kai įmonė parduodama
  • Kaip pakeisti pervedimų limitus?
  • Interneto bankas | SEB

Viešoje vietoje pasinaudoję interneto banku, pasikeiskite prisijungimo duomenis. Nesinaudokite elektroninėmis paslaugomis jungdamiesi iš nepažįstamų asmenų kompiuterių. Prieš pirkdami nežinomose elektroninėse parduotuvėse, pasidomėkite jų patikimumu.

SEB Site disclaimer

Nustatykite mažą operacijų, atliekamų interneto banke, limitą ir didinkite jį tik tada, kai būtina. Dėl seb prisijungti paslaugų konsultuokitės tik su SEB banko darbuotojais. Kaip apsaugoti kompiuterį?

dvejetainis variantas judi atau bukan

Įsidiekite patikimą legalią antivirusinę programą, reguliariai atnaujinkite programinę įrangą ir naudokite naujausias naršyklių versijas. Dažnai aptinkama operacinių sistemų ir kitos programinės įrangos saugumo spragų, leidžiančių sukčiams neteisėtai patekti į svetimus kompiuterius ir prisijungti prie sistemų.

Pamoka SEB bankas atsiskaitymo internetu aktyvinimas

Šiomis spragomis naudojasi įsilaužėliai, todėl gamintojai, siekdami užtikrinti įrangos saugumą, nuolat ją koreguoja, šalina aptiktas spragas. Taigi pasirūpinkite, kad Jūsų naudojama operacinė sistema ir kita programinė įranga būtų laiku atnaujinta.

  • Prekybos galimybių wiki
  • Paragraphs E.
  • Elektroninė sąskaita | SEB

Aptikę virusą ar pasiūlymą įsidiegti įtartiną programą, iškart baikite darbą kompiuteriu ir kreipkitės į kompiuterių specialistus.

Domėkitės ir naudokitės informacinių technologijų saugumo specialistų patarimais. Jei interneto banko registracijos lange įvedus prisijungimo duomenis, nepavyksta prisijungti, rodomas pranešimas apie techninius nesklandumus arba ilgokai matote nesibaigiančio veiksmo piktogramą, vaizduojančią besisukantį ratą, tikėtina, kad Jūsų kompiuteris yra užkrėstas virusu.

iq parinkties naršyklės prekyba

Apie mobilųjį elektroninį parašą Mobilusis elektroninis parašas — tai asmens tapatybės dokumento pavyzdžiui, paso ir įprasto parašo elektroninis atitikmuo, sukuriamas naudojantis saugiojo elektroninio parašo priemonėmis ir skirtas asmens tapatybei nustatyti bei pasirašomų duomenų autentiškumui patvirtinti.